پیشگیری و درمان سرطان با سه اتم اکسیژن

پیشگیری و درمان سرطان با سه اتم اکسیژن


اگر اکسیژن به اندازه کافی به سلول های بدن نرسد، سلامتی سلول ها به خطر می افتد. به طور دقیق تر اگر سلول ها 40 درصد کمتر از حد طبیعی اکسیژن رسانی شوند، تنفس سلولی آن ها به طور غیر قابل بازگشتی آسیب می بیند. کمبود اکسیژن باعث سوختن بی هوازی (بدون مصرف اکسیژن) قند و تولید مونوکسیدکربن و اسید لاکتیک می شود. سوخت قند بدون حضور اکسیژن، تنها 6/1 اندازه طبیعی، انرژی تولید می کند. این باعث می شود سلول کنترل و تنظیم رشد سلولی خود را از دست بدهد و با شدت بیشتری رشد و تکثیر کند. این حالت آغاز سرطان است.
سرطان یکی از عمده ترین دلایل مرگ و میر در جهان است.

کمبود اکسیژن

دلایل مختلفی از جمله وجود برخی سموم و یا مسدود شدن مجرای ترشحی غدد بدن (مانند سرطان سینه) می توانند منجر به عدم اکسیژن رسانی و خطر سرطان شود. به محض رخداد کمبود اکسیژن در هر یک از سلول های بدن، در صورتی که سلول نمیرد، می توان گفت که به سرطان مبتلا شده است. تمام مواد سرطان زا اکسیژن رسانی و تنفس سلولی را مختل می کنند. بنابراین اولین و پایه ای ترین علت سرطان، کمبود اکسیژن در سلول هاست. با رسیدن به این دانش بهتر می توان به دنبال روش های جدید درمان سرطان بود.

اوزن تراپی برای مقابله با سرطان

با رساندن حجم انبوهی از اکسیژن به سلول هایی که در قحطی اکسیژن قرار گرفته اند می توان به درمان سرطان امیدوار بود. این کار تحت نام اوزون تراپی انجام می شود. 75 سال از ابداع تکنیک اوزون تراپی می گذرد و در این مدت موفقیت های چشمگیری به دست آمده است. اوزون تراپی بافت سرطانی به صورت منظم و در اندازه های دقیق و کافی، باعث به جریان افتادن اکسیژن در میان سلول ها و از بین رفتن سلول های سرطانی در حضور اکسیژن می شود (زیرا سوخت و ساز سلول های سرطانی در شرایط بی هوازی قابل انجام است).
برای درمان سرطان سینه، اوزون به طور مستقیم در بافت سرطانی تزریق می شود. برای درمان سرطان کبد، تزریق در سیاهرگ باب کبد انجام می شود. برای انواع دیگر سرطان نیز، تزریق اوزون به طور معمول در بازو انجام می شود.

اوزون برای پیشگیری از سرطان

اوزون قابلیت پیشگیری از سرطان را نیز دارد. اگر اکسیژن کافی در اختیار سلول ها باشد، سلول ها هرگز به محرومیت اکسیژن دچار نمی شوند و سرطان اتفاق نمی افتد. در حال حاضر مردم بسیاری از جوامع پیشرفته از اوزون برای بالا نگه داشتن سطح اکسیژن سلول ها و پیشگیری از بیماری ها استفاده می کنند. برای رساندن اوزون به بدن راه های زیادی وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر مطالب دیگر سایت را مطالعه فرمایید:
اوزن، بیدارباش دستگاه ایمنی و درمان سرطان
اوزن در درمان مبتلایان به شانه درد، زانو درد و کمر درد
اوزون با راه های طبیعی درد را درمان می کند

منبع

http://uralica.com/oz.htm#1