آبی آسمان بیماری ها را شفا می بخشد

آبی آسمان بیماری ها را شفا می بخشد

اوزن خواص پزشکی بی نظیری دارد. تنها تفاوت اوزن و اکسیژن در یک اتم اضافه ای است که اوزن نسبت به اکسیژن دارد. اوزن ماده ای به رنگ آبی است. علت رنگ آبی آسمان وجود گاز اوزن است. بیماری های زیادی را می توان با اوزن درمان کرد؛ یکی از مهم ترین و پرکاربردترین خواص اوزن درمان دردهای مفصلی و دیسک کمر است. شانه درد، زانو درد، پا درد و دیسک درد با اوزن در زمان کوتاه بهترین درمان می شوند.
برخی افراد اوزن را یک ماده سمی می دانند؛ علت این باور به این خاطر است که اگر اوزن تنفس شود، به خاطر داشتن خاصیت اکسیداسیون، باعث سوزش راه های تنفسی می شود. اما زمانی که اوزن به داخل بدن تزریق می شود، فرایند ترمیم بافت آسیب دیده را سرعت می بخشد و دردهای مزمن مانند کمر درد، دیسک درد، شانه درد، زانو درد و آرتروز را تسکین می دهد.

اوزن، در طبیعت بدن به کار رفته است

اوزن ماده ناشناخته ای برای بدن نیست، بلکه به طور طبیعی نیز در بدن وجود دارد. گلبول های سفید بدن در بعضی مواقع برای ایجاد پاسخ ایمنی مولکول اوزن را تولید می کنند. اوزن در تحریک فرایندهای ترمیم و تسکین درد مزمن بسیار مؤثر است. اگر اوزن تحت شرایط استاندارد و توسط متخصص ماهر و باتجربه تزریق شود، هیچ پاسخ ایمنی ناخواسته ای در بدن ایجاد نمی کند.

اوزن در درمان مبتلایان به شانه درد، زانو درد و کمر درد

تجربه بیماران درمان شده با اوزن بهترین راه برای آشنایی با فواید تزریق اوزن است. تجربه های برخی بیماران که با اوزن درمان شده اند را در ادامه می خوانید.

زانوی دژنزه

یک آقای مسن که از مشکل زانوی دژنزه رنج می برد تحت تزریق اوزن قرار گرفت، درد این بیمار در مدت دو دقیقه بعد از تزریق اوزن به طور کامل از بین رفت و او توانست بدون هیچ دردی روی پا بایستد. همچنین زانو درد های زیادی با تزریق اوزن به طور کامل بهبودی پیدا کرده اند.

آرتروز

شخصی که دچار آرتروز شدید در پای چپ خود شده بود برای درمان مراجعه کرد. درد پای او بلافاصله بعد از تزریق به نصف کاهش پیدا کرد.

شانه منجمد

نتیجه اوزن در مورد بیماران دچار شانه منجمد شگفت انگیز است. شانه منجمد یک بیماری شانه است که کپسول مفصلی کوچک و ضخیم می شود و قابلیت الاستیک خود را از دست می دهد. این کپسول محکم دور مفصل شانه را می گیرد و مانع از حرکت آزادانه مفصل می شود. بیمار مبتلا به شانه منجمد، ابتدا با تزریق تسکین دهنده و به دنبال آن تزریق اوزن درمان شد. در همان زمان تزریق، شانه درد بیمار نصف شد و مفصل شانه قابلیت حرکت پیدا کرد.

دیسک کمر

دیسک کمر یکی از معضلات بیماران است و زندگی عادی افراد را با مشکلات زیادی رو به رو می کند. یک آقای 27 ساله با مشکل شدید پرولاپس دیسک کمر برای درمان مراجعه کرد. این بیمار نمی توانست کمر خود را صاف کند و با کمر خم شده حرکت می کرد. درد از لگن و پایین پای او به کمر منتشر می شد. کمر درد و پا درد او آنقدر شدید بود که برای برخواستن از ویلچر نیاز به کمک اطرافیان داشت. او حتی نمی توانست برای تزریق دارو به راحتی روی شکم دراز بکشد؛ هنگام دراز کشیدن روی شکم درد شدیدی احساس می کرد. بیمار 30 دقیقه بعد از تزریق احساس بهبودی کرد. او توانست کمر خود را به طور کامل صاف کند. در همان روز بیمار قادر بود بدون کمک کسی از روی تخت بلند شود و نیز توانست کمر خود را خم کند. یک روز بعد از درمان، کمر درد او 95 درصد بهبود پیدا کرد.
تزریق اوزن در فاست مهره کمر و مفصل ساکروایلیاک برای درمان کمر درد بسیار اثربخش است (چه مشکل دیسک نیز وجود داشته باشد و چه وجود نداشته باشد). می توان گفت درد زانو بلافاصله از تزریق، به طور آنی بهبودی پیدا می کنند؛ اما در مورد کمر درد مدت کوتاهی طول می کشد تا بهبودی ظاهر شود. این به این علت است که اوزن در قسمتی با کمی فاصله از دیسک تزریق می شود. کمی زمان لازم است تا اوزن به ناحیه آسیب دیده برسد.

اثرات شگفت انگیز اوزن ریشه علمی دارد

درمان با اوزن در زمان بسیار کوتاهی باعث بهبودی می شود و نتیجه درمان تا مدت ها باقی می ماند. ممکن است برای خوانندگان این نتایج اغراق آمیز و عجیب به نظر برسد؛ اما تمام این مطالب حقیقت دارند و علت علمی تأثیر درمانی اوزن نیز مشخص شده است. درد در اثر التهاب ایجاد می شود التهاب نیز حاصل آسیب به بافت است. التهاب جلوی رسید اکسیژن به بافت آسیب دیده را می گیرد و روند بهبودی را کند می کند. گازی که تزریق می شود، بیشتر از اکسیژن تشکیل شده است تا اوزن. اکسیژن باعث تولید انرژی در سلول ها می شود. اوزن تزریق شده نیز واسطه های شیمیایی را فعال می کند. این واسطه ها باعث ترمیم و بازسازی بافت و نیزتعدیل التهاب می شوند.

منابع

http://www.naturalnews.com/038852_ozone_injured_tissue_pain_relief.html
http://www.faim.org/painrelief/knee-back-shoulder-pain-cured-with-prolozone.html