اوزون با راه های طبیعی درد را درمان می کند

داشتن پنج ویژگی زیر باعث می شود اوزون به یکی از درمان های مؤثر و بی خطر برای دردهای مفاصل مانند زانو درد و شانه درد، دیسک درد و آرتروز تبدیل شود.
اوزون قابلیت تنظیم سیستم ایمنی بدن را دارد
برای مثال در بیماری های خودایمنی که سیستم ایمنی بیش از حد طبیعی فعالیت می کند، اوزون سیستم ایمنی را خاموش می کند؛ اما در موارد وجود سرطان و عفونت های مزمن که نیاز به فعالیت سیستم ایمنی وجود دارد، اوزون سیستم ایمنی را فعال می کند. اوزون روی پوشش سلولی گلبول های سفید خون اثر می گذارد.
اوزون باعث افزایش اکسیژن رسانی می شود
اوزن هموگلوبین موجود در گلبول های قرمز را قادر می سازد که اکسیژن خود را آزاد کنند.
اوزون جریان خون را افزایش می دهد
اوزون عبور خون از رگ های باریک را راحت تر می کند و کمک می کند سلول ها اکسیژن کافی را از هموگلوبین هایی که اکسیژن را به مویرگ ها حمل می کنند دریافت کنند.
اوزون تأثیر آنتی اکسیدان ها را افزایش می دهد
رادیکال های آزاد اتم های تک الکترونی هستند که با بعضی قسمت های سلول مثل DNA و غشای سلولی واکنش نشان می دهند و باعث تخریب عمل سلول یا حتی مرگ آنها می شود. برای جلوگیری از عمل این اتم ها، بدن باید دارای یک سد دفاعی از آنتی اکسیدان ها باشد. آنتی اکسیدان ها مولکول هایی هستند که جلوی عمل رادیکال های آزاد را می گیرند و مانع از تخریب سلول های حیاتی بدن می شوند.
بیشتر افراد مبتلا به بیماری های مزمن دارای نقص خط دفاعی آنتی اکسیدان هستند.
اوزون محرک قدرتمند میتوکندری است
کاهش تولید انرژی در میتوکندری، علت بنیادین بسیاری از بیماری ها است؛ اوزون با اصلاح چرخه کربس (چرخه تولید انرژی در بدن) این مشکل را برطرف می کند.

تزریق اوزون برای درمان درد و ترمیم بافت ها

برای استفاده از اوزون در مصارف پزشکی، اوزون در ژنراتور تولید و برای تزریق در بدن، به داخل سرنگ کشیده می شود. تزریق اوزون در درمان مشکلات زیر مفید است:

  • درد شدید گردن و کمر
  • بورسیت یا تاندونیت شانه
  • آرنج تنیس بازان (درد در قسمت خارجی آرنج که شیوع بالایی در بین تنیس بازان دارد)
  • زانو درد ناشی از سندروم ﭘﺎﺗﻠﻮﻓﻤﻮرال یا آرتروز
  • دردهای شدید و مزمن در تمام عضلات بدن

به طور خلاصه می توان گفت تزریق اوزون برای درمان هر گونه درد عضلانی یا اسکلتی در بدن، که بیش از دو ماه باقی بماند، مفید است. بین 30 تا 60 دقیقه بعد از تزریق، درد بیمار از بین می رود.

وجه تمایز اوزون با کورتون

کورتون نیز یک داروی ضد التهاب است که در درمان درد مفصل به کار می رود. متأسفانه کورتون به خاطر اثرات کاتابولیک، باعث تضعیف بافتی می شود که در آن تزریق شده است. اما اوزون برخلاف کورتون بافت تزریق شده را تضعیف نمی کند، بلکه فرایندهای ترمیمی که باعث درمان بیماری می شوند را سرعت می بخشد.

درمان درد بعد از تزریق اوزون تا چه مدت باقی می ماند؟

بسیاری از بیماران با یک بار تزریق اوزون درمان می شوند؛ در برخی موارد درمان کامل بعد از چند مرتبه تکرار انجام می شود. برای مثال در یکی از بیماران تزریق دوم 4 ماه بعد از تزریق اول و تزریق سوم یک سال بعد از تزریق دوم انجام شد و اکنون بعد از دو سال تسکین درد همچنان ادامه دارد. البته مقدار دردی که بعد از تزریق دوباره سراغ بیمار می آید از درد اولیه بسیار کمتر است.

منبع

http://www.naturalnews.com/